כאשר מדובר ברכש של פריטי עיבוד שבבי, בהיי-טק מכניקה מסתכלים רחוק. אנחנו רואים את עצמנו כשותף יציב שילווה אתכם לאורך שנים. הדבר אומר ייצור סדרות גדולות (עשרות פריטים ויותר) וניהול מלאי עבורכם תוך התחשבות בזמני אספקה עתידיים. מאחר והמלאי מיוצר מראש וכבר נמצא על המדף, אין בעיה של עמידה בזמני אספקה.

 

עבודה לא צפויה ותזזיתית מפנה את מקומה לעבודה מסודרת עם מבט אל תוך העתיד. הדבר גם בא לידי ביטוי במחירים באופן בלתי נמנע.

 

אנחנו קוראים לזה ניהול רכש אסטרטגי.

הנה חלק מההיבטים שאנחנו נותנים עליהם את הדעת בניהול רכש אסטרטגי:

 
יציבות מחירים - חוזה רכש לטווח ארוך מבטיח יציבות מחירים לאורך כל תקופת ההסכם.
זמני אספקה - חוזה רכש מאפשר לנו לתכנן מראש את הרכש של חומרי הגלם ואת הייצור כך שנוכל לעמוד בזמני האספקה שלכם. במקרים מסויימים, הדבר מאפשר להוזיל עלויות.
איכות - בתחום העיבוד השבבי יש חשיבות רבה לאיכות המוצר. דיוק הוא קריטי. מוצר שלא עוּבָּד כהלכה יכול להיפסל ולגרום לעיכובים. יש לנו מחלקת בקרת איכות שעושה שימוש בציוד מדידה אופטי מתקדם כדי להבטיח את איכות המוצרים שאנחנו מספקים.
 
אריזה - היבט זה נראה מובן מאליו אך הוא המקור לצרות רבות. מוצרי עיבוד שבבי צריכים להיארז כך שלא יינזקו במהלך ההובלה. מוצר שניזוק יכול להיפסל ולגרום לנזקים הן ללקוח והן לספק.
 

הובלה - לעלויות הובלה יש משמעות בתמחור המוצר ובמידה והלקוח צריך לטפל בעצמו בהובלת המוצרים הדבר יכול לעיתים להיות בעייתי ויקר.

חוזה רכש ארוך טווח גולם בחובו יתרונות רבים עבורכם. ניהול מלאי מסודר ומעקב אחרי זמני אספקה מפנים לכם זמן יקר שתוכלו להשקיע אותו בנושאים אחרים בעסק שלכם.


צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעה.

ניהול רכש אסטרטגי

סיכום

 
ניתן לשלוח שרטוטי עיבוד שבבי לתמחור ישירות לדוא"ל: amit@hitechm.com

היי-טק מכניקה, מפעל עיבוד שבבי. רחוב האומן 15, ירושלים. טל': 02-5455909 או 052-7507776 דוא"ל: amit@hitechm.com
© 2020. כל הזכויות שמורות להיי-טק מכניקה בע"מ - מפעל עיבוד שבבי.